Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

2021 yılında, Türkiye’nin taze meyve ve sebze deposu Antalya’da kurulmuş, insanlara en doğal, en sağlıklı ve ilave katkı maddeleri içermeden meyve ve sebzenin en saf halini, bilim ve gelenekle harmanlayarak “Tarladan Çatala Gıda Güvenliği” prensibine sahip çıkan bir “Gıda Mühendisi” önderliğinde yola çıktık.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN dediği gibi;
“Hayatta en hakiki mürşit ilimdir, fendir.” sözüyle bize anlatmak istediği “Gerçeği bilmek için bilimsel bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır.” düşüncesiyle yapılan işin, yetkin kişinin yapması gerektiğine inanıyoruz.

AMACIMIZ

Gıda kurutma işleminde amaç, meyve ve sebzenin bünyesinde bulunan suyun uçurularak (dehidrasyon yöntemiyle), raf ömrünü uzatmaktır. Taze ürünlerdeki mevcut suyu ürün çeşidine göre kritik nem düzeyine düşürerek mikroorganizmaların yaşamsal faaliyetlerini bitirerek bakteri, küf ve mayaların sebep olduğu bozulmalar önlenerek daha sağlıklı ürünler üretmek temel amacımızdır.

VİZYON

Üretmiş olduğumuz ürünlerin yıllar boyunca benliğimizden ve ilkelerimizden kopmadan IFS ve BRCGS gibi Uluslararası Gıda Standartlarına sahip modern tesislerde Dünya’ya sağlıklı atıştırmalıklar üreten bir şirket olmaktır.

MİSYON

Etik değerlere bağlı, dürüstlük ve güvenilirlik parolası olan, doğal ve katkısız ürünler üreterek müşterilerimize en sağlıklı ürünler ulaştırmaktır. Ürünlerimizde katkı maddesi, koruyucu madde, ilave şeker ve tuz kullanmıyoruz.