TOPTAN SATIŞ

 

Toptan satışlarda ürünlerimiz kategori bazlı gramajlanmaktadır. Toptan satışlar da kullanılan ambalajlar aşağıda listelenmiştir. ;
Kuru Meyve: Standart olarak 5kg ve 10kg’lık PVC Jelatin ambalajla, kolilenmiş biçimde ambalajlanmaktadır. Ayrıca müşterimizin isteği doğrultusunda istenilen gramajda paketleme yapılmaktadır.
Aromatik Bitkiler: Standart olarak 5kg – 10kg ve 25kg’lık PVC Jelatin ambalajla, ayrıca demet şeklinde de gönderilmektedir. Ayrıca müşterimizin isteği doğrultusunda istenilen gramajda paketleme yapılmaktadır.
Çaylar: Standart olarak 5kg, 10kg ve 25kg’lık PVC Jelatin ambalajla paketlenmektedir. Ayrıca müşterimizin isteği doğrultusunda istenilen gramajda paketleme yapılmaktadır.
Sebze Tozları: Standart olarak 5kg, 10kg ve 25kg’lık PVC Jelatin ambalajla paketlenmektedir. Ayrıca müşterimizin isteği doğrultusunda istenilen gramajda paketleme yapılmaktadır.
Tohumlar: Standart olarak 5kg, 10kg, 25kg ve 50 kg’lık PVC Jelatin ambalajla paketlenmektedir. Ayrıca müşterimizin isteği doğrultusunda istenilen gramajda paketleme yapılmaktadır.
Daha detaylı bilgiyi sayfa sonunda bulunan iletişim kanallarından bize ulaşarak alabilirsiniz.

(TOPTAN SATIŞ SAYFASI YAKINDA AKTİF OLACAKTIR)

 

FASON ÜRETİM

 

Fason üretim, temel anlamda, bir firmanın başka bir üretici firmaya kendi talepleri doğrultusunda ürün ürettirmesi demektir. Fason üretimde ürünün markası üretimi yaptıran firmaya ya da üreticiye ait olabilir. Aynı şekilde ürettirilecek ürünün pazarlanması taraflardan herhangi biri tarafından gerçekleştirilebilir. Fason üretim sayesinde taraflar, profesyonelleştikleri alanlarda yoğunlaşıp, iş çerçeveleri dışındaki alanlara müdahale etme zorunluluğundan kurtulurlar. Üretim konusunda uzmanlaşmış üretici ve pazarlama, dağıtım konusunda uzmanlaşmış ürün sahibi, kendi uzmanlıklarını katarak ortak bir çalışma gerçekleştirir.
Monofit Gıda olarak kuru meyve, aromatik bitkiler, çaylar ve tohumlardan oluşan ürün yelpazemizle fason üretim gerçekleştirmekteyiz. Fason üretimde ambalaj, etiket gibi ürünler, fason üretim yaptırmak isteyen kişiye yada kuruma aittir. Şartlar konusunda mutabık kalındığında sözleşme imzalanmakta ve üretim başlamaktadır.

 

Emre AKKAŞ
Gıda Mühendisi/Üretim Mühendisi
Monofit Gıda Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti.
Tel: +90 539 244 32 66 .
e-mail: emreakkas07@windowslive.com / monofitfood@gmail.com / info@monofitfood.com
Altınova Orta Mah. 4Nolu Sok. No:10B Kepez/ANTALYA